Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka

Jeżeli w wyniku wyjątkowych i niezależnych od siebie okoliczności popadłeś w zadłużenie i straciłeś płynność finansową, instytucja upadłości konsumenckiej może być dla Ciebie pożytecznym rozwiązaniem, w obliczu problemów jakich się znalazłeś.

Oferujemy osobom fizycznym wyspecjalizowane doradztwo w zakresie postępowania sądowego o upadłość konsumencką. Pozwala na to nowelizacja upadłości konsumenckiej z 2014, która zmieniła część rygorystycznych przepisów pozwalających dotąd oddalać sądom wnioski o upadłość konsumencką.

W czym Ci możemy pomóc?

W ramach działalności Kancelaria oferuje swoim Klientom szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu ubiegania się o upadłość konsumencką. Do najczęstszych form pomocy należą:
przygotowanie wniosku,
pisma procesowe,
reprezentowanie przed sądem.

Kancelaria działa w interesie swoich Klientów, dbając w każdej sprawie, której się podejmie o szybkość i skuteczność. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do kontaktu.

Porady prawne

Kategorie

Decision Are A Professional Attorney & Lawyers Services Provider Institutions. Suitable For Law Firm, Injury Law, Traffic Ticket Attorney, Legacy And More.

Contact Info

+(002) 0121-2843-661
+(002) 0106-8710-594
AR-Coder@arcoder.com
Support@arcoder.com
Menouf City , El-Menoufia, Egypt.
Shibin El-Kom , El-Menoufia, Egypt.

Follow Us

+48 663 965 022