Fundacja Rodzinna

Fundacja Rodzinna

Odkryj korzyści fundacji rodzinnej, nowego narzędzia prawnego, które oferuje atrakcyjne możliwości optymalizacji zarówno relacji między członkami zarządu, jak i aspektów organizacyjnych czy podatkowych.

Wykorzystaj możliwości jakie daje założenie fundacji rodzinnej jako efektywne narzędzie do ochrony majątku prywatnego, sukcesji oraz optymalizacji podatkowej. Zyskaj zwolnienie od podatku CIT oraz możliwość inwestycji w akcje, obligacje czy udzielenie pożyczek, co pozwoli na zaspokojenie potrzeb beneficjentów. Wszystko to zgodnie z regulacjami wprowadzonymi przez ustawę z 26 stycznia 2023 r.

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej i skorzystać z moich profesjonalnych usług prawnych w zakresie fundacji rodzinnej.

Chcesz założyć fundację rodzinną?

Potrzebujesz pomocy w stworzeniu fundacji rodzinnej? Moja oferta jest dla Ciebie. Pomagam w zaplanowaniu i przeprowadzeniu reorganizacji majątku prywatnego i firmowego oraz jego przekazaniu do fundacji rodzinnej. Dbam o dobre zdefiniowanie relacji pomiędzy fundacją a osobami, które mają na nią wpływ.

Założenie fundacji rodzinnej może być korzystne szczególnie dla:

Osób myślących o sukcesji i zabezpieczeniu rodziny.
Osób chcących zreorganizować swój majątek.
Rodzin fundatorów szukających niezależnego doradcy.

Razem zaplanujemy stworzenie fundacji zgodnie z Twoimi potrzebami, uwzględniając rodzinną i biznesową dynamikę. Współpracuje z ekspertami w dziedzinach ekonomicznych, biznesowych i relacyjnych, aby zapewnić wszechstronne doradztwo. Skorzystaj z pomocy i stwórz fundację rodzinną, która spełnia Twoje oczekiwania.

Porady prawne

Kategorie

Decision Are A Professional Attorney & Lawyers Services Provider Institutions. Suitable For Law Firm, Injury Law, Traffic Ticket Attorney, Legacy And More.

Contact Info

+(002) 0121-2843-661
+(002) 0106-8710-594
AR-Coder@arcoder.com
Support@arcoder.com
Menouf City , El-Menoufia, Egypt.
Shibin El-Kom , El-Menoufia, Egypt.

Follow Us

+48 663 965 022