Prawo gospodarcze i handlowe

Prawo gospodarcze i handlowe

Skutecznie doradzamy w zakresie zagadnień prawa handlowego i gospodarczego, pomagając przy tworzeniu i przekształceniu spółek prawa handlowego oraz w wielu innych meandrach praktyki gospodarczej. Profesjonalna obsługa prawna to dziś podstawa dobrze funkcjonującej firmy.

Codzienna praktyka gospodarcza wymusza na przedsiębiorcach i przedstawicielach Zarządu znajomości wielu, bardzo często zawiłych zagadnień prawnych, które nie należą do ich głównego zakresu obowiązków. Kiedy w grę wchodzi odpowiedzialność finansowa i potrzeba zaoszczędzenia cennego czasu, stała obsługa prawna może stanowić doskonałe rozwiązanie. W ramach współpracy z Kancelarią mogą Państwo zarówno korzystać z doraźnych konsultacji prawnych, jak i ze stałej obsługi prawnej in-house na podstawie zawartej umowy.

W czym możemy Ci pomóc?

Kancelaria działa w interesie swoich Klientów, dbając w każdej sprawie, której się podejmie o szybkość i skuteczność. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, w poniższym linku znajdziesz dane kontaktowe.
obsługa prawna,
kontrakty,
opiniowanie i sporządzanie umów,
reprezentowanie przed sądem,
fuzje i przekształcenia,
postępowanie upadłościowe i naprawcze,
dochodzenie wierzytelności

Porady prawne

Kategorie

Decision Are A Professional Attorney & Lawyers Services Provider Institutions. Suitable For Law Firm, Injury Law, Traffic Ticket Attorney, Legacy And More.

Contact Info

+(002) 0121-2843-661
+(002) 0106-8710-594
AR-Coder@arcoder.com
Support@arcoder.com
Menouf City , El-Menoufia, Egypt.
Shibin El-Kom , El-Menoufia, Egypt.

Follow Us

+48 663 965 022